Wypłaszanie kretów Wrocław Trzebnica Oleśnica Oława Kłodzko

Strona główna Aktualności Wypłaszanie kretów Wrocław Trzebnica Oleśnica Oława Kłodzko
Wypłaszanie kretów Wrocław Trzebnica Oleśnica Oława Kłodzko

Wypłaszanie kretów

 

Latem nic tak nie cieszy oczu, jak zadbany ogród z równo przystrzyżonym trawnikiem. Trudno włożony w wyrównywanie, podlewanie i koszenie trawnika często jest niweczony wizytą nieproszonego gościa. Kreta. Jego obecność na terenie działki oznacza dewastację tego, co wcześniej było powodem do dumy. Idealnie równy trawnik zostaje co kilka metrów „ozdobiony” kopcami ziemi, a roślinność może usychać z powodu korzeni niszczonych podczas drążenia tunelów.

Walka z kretami jest trudna i wymaga stosowania bezpiecznych dla zwierzęcia metod płoszenia. Przypomnijmy, kret jest pod ochroną i nie wolno go zabijać. Odstraszanie może być wykonywane wyłącznie na terenach prywatnych ogrodów.  Działalność kreta sama w sobie jest korzystna z punktu widzenia rekultywacji gleby, jednak jego obecność w ogrodach i skwerach jest niepożądana.

Firma Bestkiler pomoże Państwu w skutecznym i trwałym wypłoszeniu kretów z ogrodu lub działki. Wykorzystujemy do tego celu specjalne metody. Ich działanie jest niezauważalne dla ludzi i pozostałych zwierząt  domowych, nie wpływając na komfort przebywania na terenie nieruchomości. Wypłaszanie kretów jest metodą, która powinna być stosowana niezwłocznie po zauważeniu pierwszych śladów kreciej działalności. Nie zawsze muszą to być widoczne kopce, ale również podsychająca bez wyraźnej przyczyny roślinność. Kret, drążąc podziemne korytarze, może doprowadzić do uszkodzenia korzeni lub lokalnego obniżenia poziomu wód gruntowych.

Zapraszamy do korzystania z usług firmy Bestkiler w zakresie wypłaszania kretów. Naszymi klientami są właściciele prywatnych nieruchomości, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości, a także firmy ogrodnicze.