Usuwanie gniazd os i szerszeni Wrocław Oława Oleśnica Trzebnica

Strona główna Aktualności Usuwanie gniazd os i szerszeni Wrocław Oława Oleśnica Trzebnica
Usuwanie gniazd os i szerszeni Wrocław Oława Oleśnica Trzebnica

Słoneczna i ciepła wiosna sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Nie ma nic przyjemniejszego niż rodzinne spotkanie przy grillu w ogrodzie, na tarasie lub pod wiatą. Niestety, często ta radość jest mącona przez niepożądane i groźne owady. Osy i szerszenie to problem, któremu trudno samodzielnie zaradzić. Owady te budują gniazda na drzewach, pod okapami dachów, w konstrukcjach wiatr i altan, a także na strychach, a czasami również w gruncie.

 

Skuteczna walka z osami, szerszeniami, wymaga doświadczenia i stosowania odpowiednich środków. Firma Bestkiler profesjonalnie zajmuje się usuwaniem gniazd i kokonów ze wszystkich wyżej wymienionych miejsc. Do walki z osami i szerszeniami wybieramy bezpieczne dla ludzi substancje chemiczne, paraliżujące układ nerwowy insektów i zapewniających ich szybką i bezbolesną eksterminację.

 

Polecamy usługę zwalczania os i szerszeni wszystkim, którzy do tej pory mieli duży problem z ich występowaniem. Realizujemy zlecenia osób prywatnych, a także firm, restauracji i hoteli. Gwarantujemy wysoką skuteczność naszych działań, a także kompleksową pomoc w walce z pozostałymi insektami i szkodnikami, które mogą pojawić się na terenie nieruchomości.

 

Przeprowadzamy takie prace, przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, aby nie dopuścić do użądlenia przypadkowych osób przez zdenerwowane owady.

 

Firma Bestkiler od wielu lat świadczy usługi DDD dla podmiotów gospodarczych, rolników i osób prywatnych z terenu południowo zachodniej Polski. Naszą wizytówką jest wysoka skuteczność przy użyciu bezpiecznych środków chemicznych i pułapek mechanicznych.

 

Zapraszamy do współpracy